Název

15.03.2015

Členové jednotky Sboru dobrovolných hasičů Hranice s odbornou způsobilostí „nositelů dýchací techniky“ se zúčastnili výcviku v polygonu simulující ztížené podmínky při zásahu. Tento výcvik byl zařazen do pravidelné povinné přípravy, potřebné pro prodloužení způsobilosti nositele dýchací techniky.

Výcvikový polygon je tvořen překážkami, zúženými prostory, slepými uličkami, nízkými průlezy apod. Výcvik není zaměřen jen na zdolání překážek, orientaci v neznámém prostředí, ale také na zvládání stresových situací, spolupráci družstva při průzkumu, komunikaci a pohybu ve ztížených situacích, pohyb s dýchací technikou, předcházení rizik v místě události.

www.hasicihranice.kvalitne.cz

Období

• 20 fotek
  • 0 se líbí

Fototechnika

Nikon COOLPIX L120

Nahlásit album

Pokračujte v prohlížení

Jestli se vám album líbí…

Přihlásit se na Rajče Prohlédnout znovu
Spustit prezentaci Zastavit
TIPZměny uložíte také pokračováním na další fotku či video a zrušíte je klávesou ESC.
Přidejte do popisu štítky (např. #svatba #cestování) a fotku či video tak objeví více lidí.
Komentáře Přidat